Szukaj na stronie

Filter by Kategorie
Karty pracy
Quizy i ćwiczenia
Kalendarz świąt typowych i nietypowych
Dekoracje
Teoria

Spróbuj: karty pracyquizdekoracjezimakolorowanka

Polub nas:

Reklama:

Reklama:

Kolorowanki (Dzień Postaci z Bajek)

Kolorowanki A4 i XXL do druku na Dzień Postaci z Bajek

Przygotowując wystrój sali, czy to w szkole, czy w przedszkolu, na Dzień Postaci z Bajek, nie możesz pominąć wykonania przepięknych, mieniących się kolorami kolorowanek przedstawiających Waszych ulubionych bohaterów z bajki. W tej kategorii znajdziesz kolorowanki do druku za darmo w dwóch rozmiarach: A4 oraz XXL. Ten drugi jest naprawdę duży! Składa się z czterech klasycznych kartek. Wydrukuj kolorowanki w pliku PDF – możesz wydrukować je wszystkie i nic za to nie płacić! Samo drukowanie jest bardzo proste. Wystarczy uruchomić drukarkę i wydrukować obrazki bezpośrednio z naszej strony internetowej.

Kolorowanki, które proponujemy w tej kategorii, to idealna kreatywna i rozwijająca zabawa dla dzieci, dla przedszkolaków, dla uczniów szkół podstawowych, ale także mogą być wykorzystywane podczas arteterapii. To świetna inspiracja dla wszystkich, którzy cenią sobie kreatywne zadania, a dodatkowo lubią bajki! 

Wydrukowane kolorowanki możesz pokolorować ze swoimi przyjaciółmi dowolnymi materiałami plastycznymi. Niech będzie kolorowo! W końcu Dzień Postaci z Bajek musi być radosny!

Jeżeli nie ma tu kolorowanki, której szukasz zobacz nasze działy:

Kolorowanki do druku   oraz    Kolorowanki online

 

Pin It on Pinterest