Kolorowanki (Dzień Kobiet)

Kolorowanki A4 i XXL do druku na Dzień Kobiet

W tej kategorii znajdziesz przeróżne kolorowanki przygotowane przez nas specjalnie dla Ciebie z okazji Dnia Kobiet. Obrazki do kolorowania kredkami, flamastrami, farbami czy też innymi materiałami plastycznymi, rozwijają cierpliwość, dokładność, sumienność i zręczność – czy to nie jest wystarczający powód do tego, aby kolorować?

Kolorowanki z okazji Dnia Kobiet dla dzieci – dla przedszkolaków i uczniów klas nauczania początkowego – zawarte w tej kategorii, są przygotowane do druku, całkowicie za darmo. Plik PDF, w jakim są zapisane,  bez problemu wydrukujesz prosto z naszej strony internetowej, bez konieczności ściągania go na dysk twardy komputera, którego aktualnie używasz. 

Wybierz jeden z dwóch rozmiarów: A4 lub też XXL, wydrukuj go i pokoloruj najpiękniej, jak tylko potrafisz. Ślicznie wypełniona kolorami kolorowanka może być fantastycznym prezentem na Dzień Kobiet! Możesz także wykonać z koleżankami i z kolegami kilka kolorowanek, a następnie wykonać z nich dekorację w przedszkolnej lub szkolnej sali. 

Jeżeli nie ma tu kolorowanki, której szukasz zobacz nasze działy:

Kolorowanki do druku   oraz    Kolorowanki online

Pin It on Pinterest