EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Napisy (Dzień Rodziny)

Napisy do druku na Dzień Rodziny

W dniu 15 maja obchodzimy Dzień Rodziny. To idealna okazja do tego, aby przygotować barwną i bogatą gazetkę szkolną lub przedszkolną. Razem z koleżankami i kolegami możesz przygotować ją wykorzystując dekoracje z innych kategorii z naszej strony internetowej dedykowanych temu dniu, ale bez napisu z tej okazji taka ozdoba zdecydowanie będzie niepełna. Napisy na Dzień Rodziny, które zaprojektowaliśmy, z pewnością Ci się spodobają. Proponujemy dwa rodzaje napisów: klasyczny napis z literami wypełnionymi ciekawymi grafikami, a także opcję girlandy, którą po wydrukowaniu należy rozwiesić na ozdobnych sznurkach lub eleganckich wstążeczkach. 

Napisy do druku, które przygotowaliśmy, są całkowicie za darmo. Zapisane w pliku PDF wcale nie muszą być ściągnięte na dysk twardy Twojego komputera przed wydrukowaniem. Możesz wydrukować je bezpośrednio z naszej strony internetowej, dzięki czemu naprawdę nie musisz się obawiać tego, że Twój komputer zostanie zainfekowany niechcianym wirusem.

Dzień Rodziny to święto, które jest bardzo kolorowe, tak jak nasze napisy. Wykonaj piękną ozdobę z tej okazji. Niech przygotowana przez Ciebie i Twoich przyjaciół gazetka wprawia innych w zachwyt!