Napisy (Dzień Rodziny)

Ładuję

W dniu 15 maja obchodzimy Dzień Rodziny. To idealna okazja do tego, aby przygotować barwną i bogatą gazetkę szkolną lub przedszkolną. Razem z koleżankami i kolegami możesz przygotować ją wykorzystując dekoracje z innych kategorii z naszej strony internetowej dedykowanych temu dniu, ale bez napisu z tej okazji taka ozdoba zdecydowanie będzie niepełna. Napisy na Dzień Rodziny, które zaprojektowaliśmy, z pewnością Ci się spodobają. Proponujemy dwa rodzaje napisów: klasyczny napis z literami wypełnionymi ciekawymi grafikami, a także opcję girlandy, którą po wydrukowaniu należy rozwiesić na ozdobnych sznurkach lub eleganckich wstążeczkach. 

Napisy do druku, które przygotowaliśmy, są całkowicie za darmo. Zapisane w pliku PDF wcale nie muszą być ściągnięte na dysk twardy Twojego komputera przed wydrukowaniem. Możesz wydrukować je bezpośrednio z naszej strony internetowej, dzięki czemu naprawdę nie musisz się obawiać tego, że Twój komputer zostanie zainfekowany niechcianym wirusem.

Dzień Rodziny to święto, które jest bardzo kolorowe, tak jak nasze napisy. Wykonaj piękną ozdobę z tej okazji. Niech przygotowana przez Ciebie i Twoich przyjaciół gazetka wprawia innych w zachwyt!

Szukaj na stronie

Filter by Kategorie
Karty pracy
Ćwiczenia i quizy
Kalendarz świąt typowych i nietypowych
Dekoracje
Teoria

Spróbuj: karty pracyquizdekoracjezima

Polub nas:

Reklama:

Pin It on Pinterest