Dekoracje (Dzień Rodziny)

Dekoracje A4 i XXL do druku na Dzień Rodziny

15 maja obchodzimy bardzo przyjemne święto – Dzień Rodziny. W tym dniu warto uzmysłowić dzieciom, jak ważna dla każdego jest rodzina. Aby Ci w tym pomóc, przygotowaliśmy specjalne dekoracje A4 i XXL na Dzień Rodziny. Możesz wykorzystać je jako element gazetki albo innej ozdoby. Dostępne w klasycznym rozmiarze A4 oraz niecodziennym XXL, zajmującym kilka tradycyjnych kartek ze standardowej drukarki z pewnością spodobają się dzieciom.

Dekoracje do druku za darmo na Dzień Rodziny przedstawiają nie tylko członków rodziny, ale także kwiatki, którymi można dodatkowo ozdobić całą powstałą grafikę. Dziecięca wyobraźnia z pewnością będzie wiedziała, co z nimi zrobić! Szablony do druku są całkowicie darmowe, dzięki czemu możesz wydrukować ich dowolną ilość – dzięki nim gazetka szkolna na pewno nie będzie nudna.

Jeśli chodzi o druk, plików nie musisz ściągać na dysk twardy Twojego komputera, a więc nie musisz martwić się o to, że ściągniesz szkodliwego wirusa. Wydrukuj dekoracje prosto z naszej strony internetowej! Dzień Rodziny w przedszkolu do druku.

Pin It on Pinterest