EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Laurki i kartki (Dzień Rodziny)

Laurki i kartki do druku na Dzień Rodziny

W tej kategorii zamieściliśmy projekty laurek i kartek na Dzień Mamy i Dzień Taty, ale kto powiedział, że nie można dawać ich rodzicom przez cały rok? Choćby z okazji Dnia Rodziny? Nauczymy dzieci okazywać miłość nie tylko od święta. 

Projekty laurek i kartek do druku na Dzień Rodziny zawarte w tej kategorii, dzielą się na dwie kategorie: z nadrukowaną kolorową grafiką, a także czarno-białe, które po wydrukowaniu trzeba pokolorować wedle uznania kredkami lub flamastrami, gdzie wszystko zależy od wyobraźni dziecka. Takie kolorowe upominki to wspaniały pomysł na Dzień Rodziny – rodzice z pewnością będą zaskoczeni i wzruszeni.

Drukowanie projektów laurek jest banalnie proste. Nie trzeba ściągać ich na dysk twardy używanego komputera, więc nie trzeba obawiać się o to, że zainfekuje się komputer niechcianym wirusem. Wystarczy wydrukować kartki poprzez naszą stronę internetową. Tak, to takie proste!

Nasze kartki i laurki do druku są całkowicie darmowe, także nie musząc się o nic martwić, możesz wydrukować ich tyle, ile ich potrzebujesz.