Prace plastyczne (Dzień Babci i Dziadka)

Praca plastyczna: „Od ziarenka do kwiatka” – Tulipan

Praca plastyczna: „Od ziarenka do kwiatka” – Tulipan

Prace plastyczne do druku na Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dzień Dziadka coraz bliżej! To idealna okazja do tego, aby pokazać im, jak bardzo ich kochamy! Najlepiej wyrazi to własnoręcznie zrobiony upominek. W tej kategorii znajdziesz inspiracje i pomysły na prace plastyczne, które idealnie spełnią rolę prezentu z tej właśnie okazji. 

Szukasz pomysłu na prezent dla babci? Na pewno ucieszy się z pachnącej świeczki, narcyza z waty albo z pięknego naszyjnika. Jeśli chodzi o dziadka, to z pewnością spodoba mu się laurka-aparat i mydełka wykonane metodą decoupage. W tej kategorii znajdziesz naprawdę wiele inspiracji na prezenty dla dziadków. Z pewnością któryś z pomysłów będzie pasował do Twojej babci i dziadka! 

Kreatywne zabawy dla dzieci pozwalają na wytworzenie zupełnie nowych przedmiotów z pozornie niepotrzebnych już materiałów. Łatwe prace plastyczne sprawiają, że dzieci rozwijają swoją sprawność manualną, a także kreatywność i pomysłowość. Wykonywanie prezentów dla dziadków z przedstawionych przez nas pomysłów z pewnością spodoba się nie tylko dzieciom w wieku przedszkolnym, ale także wczesnoszkolnym. Te plastyczne zabawy można także z powodzeniem wykorzystać w świetlicy szkolnej lub terapeutycznej. 

Pin It on Pinterest