EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Generator dyplomów dla Mamy

 

Zasubskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco:

Film pokazujący jak korzystać z generatora:

Dyplomy na Dzień Matki do bardzo oryginalny prezent. Idealnie współgrają razem z orderami na Dzień Matki i kwiatami, które możesz wykonać z waty kosmetycznej. Jeśli chcesz wykonać oba te upominki, instrukcje jak je zrobić, znajdziesz w innych kategoriach na naszej stronie internetowej. 

Dyplomy, które możesz wykonać dzięki naszemu generatorowi, wykonasz za darmo w kilka chwil. Jak go zrobić? Na samym początku musisz wybrać jeden z zaprojektowanych przez nas szablonów oraz wgrać odpowiedni obrazek. Później trzeba dodać napisany przez siebie lub ładny, skopiowany wierszyk. Na końcu ewentualnie możesz dodać dodatkową ozdobę, a później wystarczy tylko pobrać plik i go wydrukować, najlepiej na kartce wysokiej jakości. Jeśli nadal czegoś nie rozumiesz, kliknij na przycisk „więcej wskazówek” lub obejrzyj filmik instruktażowy, który znajduje się pod naszym generatorem. 

Dyplom do druku PDF to niecodzienny prezent, który z pewnością zaskoczy Twoją mamę. Dyplom do edycji jest nowoczesną formą laurki. Dołącz do niej kwiaty i prezent dla mamy gotowy!

  • Dyplom SuperMamy
  • Dyplom dla Najlepszej Mamusi do druku

1 komentarz

  1. Super strona. Bardzo dziękuję za pomoc w drukowaniu dyplomów.

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest