EduZabawyLogo

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Odznaki na Dzień Mamy

Odznaki do druku na Dzień Mamy

Może w tym roku zamiast tradycyjnej laurki podarujesz swojej mamie odznakę z napisem „Najlepsza Mama” lub czymś podobnym? To na pewno ją zaskoczy! Zaprojektowaliśmy kilka wersji odznak na Dzień Matki – na pewno któryś z projektów przypadnie Ci do gustu. Co wtedy zrobić? Po prostu go wydrukować, jest to całkowicie darmowe. Odznaki dla mamy wydrukujesz bezpośrednio z naszej strony internetowej, bez konieczności ściągania ich na dysk twardy komputera, z którego aktualnie korzystasz. Daje Ci to całkowitą pewność, że nie ściągniesz żadnego fałszywego oprogramowania, ani niechcianych wirusów.

Odznaki na Dzień Matki są bardzo kolorowe same w sobie, ale jeśli tylko zechcesz, możesz je dodatkowo ozdobić. Takie spersonalizowane odznaki spodobają się Twojej mamie jeszcze bardziej. Do orderu możesz dołączyć kwiaty. Ale nie takie z kwiaciarni, ale własnoręcznie zrobione. Instrukcję, jak je zrobić, znajdziesz w kategorii „prace plastyczne”. 

Odznaki na Dzień Matki przyczep z pomocą nauczyciela do specjalnej agrafki, dzięki czemu Twoja mama będzie mogła z dumą nosić ją przyczepioną do bluzki.