EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Nauka rysowania: Dzień Mamy

 

Przedstawiamy serię filmów, z których dowiecie się jak krok po kroku narysować:

  • Mamę z synem
  • Mamę z córką
  • przybory do makijażu
  • kwiaty
  • rodzinę.

 

 

Zasubskrybuj nasz kanał:

Nic nie ucieszy Twojej mamy bardziej, niż własnoręcznie narysowany rysunek! Nie umiesz rysować? Nic nie szkodzi. Pomyśleliśmy o tym i stworzyliśmy serię filmików instruktażowych, dzięki którym w mgnieniu oka staniesz się przynajmniej drugim Picasso! 

Rysunek na Dzień Matki to bardzo dobry pomysł. Opublikowane przez nas filmiki pozwolą Ci stworzyć małe dzieła sztuki, które z pewnością spodobają się Twojej mamie. Filmiki są bardzo pomocne. Pokazane jest na nich krok po kroku jak wykonać każdy z poszczególnych rysunków. Jest to uchwycone tak, że rysunek wykona każdy, niezależnie od tego, jakie kto ma zdolności plastyczne. To po prostu nie może się nie udać!

Dzięki naszym tutorialom, narysujesz mamę z synem i córką, przybory do makijażu, a także kwiaty i całą rodzinę. Rysunek to świetny pomysł na prezent na Dzień Matki. Dołącz do niego kwiaty z waty kosmetycznej, na które „przepis” znajdziesz w innej kategorii na naszej stronie internetowej. Taki prezent na pewno ucieszy Twoją mamę! Powodzenia!

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest