EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Dekoracje (Dzień Mamy)

Dekoracje do druku na Dzień Mamy

Dzień Mamy obchodzony jest 26 maja. W ten czas każdy pragnie, aby wyrazić swojej rodzicielce wdzięczność za trud oraz wychowanie. Dlatego też my, aby najmłodsi nie zapomnieli o tym wspaniałym dniu, przygotowaliśmy różnego rodzaju tematyczne dekoracje, które mogą ozdobić salę w przedszkolu bądź klasę w szkole. Znajdziecie tutaj tulipany, róże, wizerunki mamy, serduszka, podobizny mam z dziećmi, kwiaty i bukiety. Mamy nadzieję, że nasze ozdoby wprowadzą odpowiedni klimat do pomieszczenia.

Szukasz sposobu, aby w wyjątkowy sposób uczcić Dzień Mamy? Nasza zakładka z dekoracjami A4 oferuje mnóstwo wzorów, które sprawią, że ten dzień stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy. Każdy z dostępnych za darmo szablonów pozwala na stworzenie osobistej, ręcznie wykonanej dekoracji, którą dzieci z dumą mogą wręczyć swoim mamom. To także idealne rozwiązanie dla nauczycieli poszukujących materiałów do udekorowania gazetek szkolnych lub przedszkolnych.

Wykorzystaj nasze kolorowanki, laurki i plakaty, aby wypełnić przestrzeń ciepłem i kolorami. Dzieci mogą ozdabiać, wycinać i personalizować każdą dekorację, co nie tylko sprawia radość, ale również rozwija umiejętności manualne i wyobraźnię. Są to nie tylko piękne dekoracje, ale również cudowne prezenty, które zostaną w pamięci na długo.

Zobacz także inne darmowe drukowanki na Dzień Mamy:

Dodatkowo polecamy: