Szukaj na stronie

Filter by Kategorie
Karty pracy
Quizy i ćwiczenia
Kalendarz świąt typowych i nietypowych
Dekoracje
Teoria

Spróbuj: karty pracyquizdekoracjezimakolorowanka

Polub nas:

Reklama:

Reklama:

Laurki i kartki (Dzień Mamy)

Laurki i kartki do druku na Dzień Mamy

Dzień Matki bez laurki? To jak Boże Narodzenie bez drzewka choinkowego! Jeżeli nie masz na nią pomysłu, nie martw się. Pomożemy! W tej kategorii znajdziesz zaprojektowane przez nas laurki na Dzień Matki. Podzielone są one na dwie kategorie. Pierwsza z nich to laurki, które są już w pełni gotowe, po prostu trzeba wpisać do nich ewentualnie jakieś życzenia i je podpisać, a drga kategoria to laurki, które wymagają tego samego, ale także trzeba je wcześniej pokolorować. 

Laurki na Dzień Matki do druku za darmo wydrukujesz bezpośrednio naszej strony internetowej bez potrzeby ściągania ich na dysk twardy komputera, z którego korzystasz. Dzięki temu nie musisz obawiać się, że zainfekujesz swój komputer niechcianym wirusem. 

W innych kategoriach, które znajdziesz na naszej stronie internetowej, znajdziesz wiele ciekawych pomysłów na Dzień Matki. Prace plastyczne, plakaty, kolorowanki… Wszystko, co może się przydać, aby uczynić ten dzień naprawdę wyjątkowym! Wykonaj piękną laurkę dla Mamy i spraw jej dużą przyjemną tym, że o niej pamiętasz.

Pin It on Pinterest