Szukaj na stronie

Filter by Kategorie
Karty pracy
Quizy i ćwiczenia
Kalendarz świąt typowych i nietypowych
Dekoracje
Teoria

Spróbuj: karty pracyquizdekoracjezimakolorowanka

Polub nas:

Reklama:

Reklama:

Prace plastyczne (Karnawał)

Prace plastyczne na Karnawał

Ojejku! Czy widzisz, jak dużo fantastycznych zabaw plastycznych czeka na Ciebie i Twoich przyjaciół w okresie karnawałowego szaleństwa?! Inspiracje i pomysły na prace plastyczne, które dla Was przygotowaliśmy, to proste zadania, które przyniosą Wam wiele frajdy. Możecie wykonać śmiesznego clowna z papierowego talerzyka albo balony z wełny. A może przeprowadzicie eksperyment i postaracie się wytłumaczyć, dlaczego przekłuty, a wcześniej nadmuchany balon nie pęka? 

Kreatywne zabawy dla dzieci, które proponujemy w niniejszej kategorii, to świetna inspiracja nie tylko dla opiekunów i nauczycieli dzieci, ale także dla ich kreatywnych rodziców. Jeśli nie wiesz, jak zająć czas Twojej pociechy, łatwe prace plastyczne na Karnawał będą doskonałą odpowiedzią na Twój problem.

Smoki z papierowych rolek, dinozaury z balonów, maski karnawałowe z tektury, szalone fryzury dedykowane temu okresowi… Istnieje wiele zabaw i atrakcji, które z pewnością spodobają się dzieciom i wprowadzą je w Karnawał. Proponowane przez nas zabawy to świetna inspiracja dla wszystkich osób, które mają pod opieką dzieci w wieku przedszkolnym, a także wczesnoszkolnym.

Pin It on Pinterest