EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Dekoracje (Lato)

Dekoracje XXL do druku: Słońce (10 szablonów)

Dekoracje XXL do druku: Słońce (10 szablonów)

Dekoracje do druku: Słońce (10 szablonów)

Dekoracje do druku: Słońce (10 szablonów)

Dekoracje A4 i XXL do druku na Lato

Lato to chyba najlepsza pora roku – głównie ze względu na wakacje, które podczas niego trwają. Ciepłe promienie słoneczne, lekki wietrzyk, przyjemna woda w jeziorze… Nie można wyobrazić sobie niczego lepszego! Ale i do lata trzeba odpowiednio przygotować szkołę lub przedszkole. Gazetka szkolna nie może pozostać pusta na wakacje, prawda? Właśnie dlatego przygotowaliśmy dekoracje A4 i XXL na lato. Dekoracje w rozmiarze A4 to pewnie dla Ciebie nic nowego, ale te w rozmiarze XXL z pewnością Cię zaskoczą! Po wydrukowaniu są one naprawdę duże – zajmuję one kilka tradycyjnych kartek ze standardowych drukarek. Z pewnością zrobią wrażenie na każdym oglądającym je obserwatorem!

Letnie i wakacyjne szablony do druku PDF, które przygotowaliśmy, przedstawiają wiele motywów ściśle związanych z pojęciem „lato”. Znajdziesz tutaj między innymi wzory ptaków, rozmaite kwiaty, statki, palmy, bawiące się dzieci i słoneczka oraz pszczółki. To tylko przykłady, a jest tego znacznie więcej! Niesamowite inspiracje i pomysły na dekorację letnią.

Materiały tematyczne do druku za darmo zapisane są w formacie PDF. Aby je wydrukować, nie musisz ściągać ich na dysk twardy swojego komputera. Wystarczy, że wybierzesz interesujący Cię wzór i klikniesz na ikonkę drukarki u góry ekranu. Dekoracja powinna wydrukować się za darmo sama. To takie proste!