EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Dzień Wiatru

Materiały edukacyjne na Dzień Wiatru

Materiały tematyczne do druku przygotowane z okazji Dnia Wiatru są tak samo porywcze, jak on sam! W tej kategorii znajdziesz wszystko, co przyda się Tobie i Twoim kolegom oraz koleżankom w świętowaniu Dnia Wiatru. Podążając za naszymi kreatywnymi pomysłami, będziecie mogli razem z wiatrem przelecieć przez prace plastyczne, takie jak na przykład malowane kredką pory roku, podmuch wiatru, chmury z baniek mydlanych czy wiatraczek z papieru! Jeśli wolicie czytać, a nawet recytować wiersze – nie ma problemu. Zadbaliśmy również o tę część artystyczną Dnia Wiatru. Zawarliśmy w tej kategorii kilka wierszy, które idealnie nadają się na Dzień Wiatru. Wśród nich znajdziesz wierszyki na przykład takie jak: „Powietrze”, „Psoty wiatru”, „Holandia” i „Zabawa z wiatrem”.

Materiały tematyczne do druku z okazji Dnia Wiatru w przedszkolu, które tutaj znajdziesz, są całkowicie bezpłatne i wydrukujesz je bez żadnego problemu. Nie musisz ściągać ich na dysk twardy Twojego komputera. Wystarczy, że wydrukujesz je bezpośrednio z naszej strony internetowej – za darmo i bez żadnych szkodliwych wirusów!

Zajrzyj koniecznie do innych kategorii znajdujących się na naszej stronie www. Na pewno znajdziesz tam liczne materiały, które bardzo Cię zainteresują i dostarczą kreatywnej zabawy.

Pomoce dydaktyczne do druku na święta w czerwcu: