Kolorowanki (Na wsi)

Jeżeli nie ma tu kolorowanki, której szukasz zobacz nasze działy:

Kolorowanki do druku   oraz    Kolorowanki online

 

Kolorowanki A4 i XXL do druku na temat: Na wsi

Chyba nikogo nie trzeba przekonywać co do tego, że wieś jest niesamowicie barwną częścią polskiego krajobrazu. Pola, łąki, wiejskie zwierzęta, świeże warzywa, owoce i plony… W tej kategorii znajdziesz kolorowanki do druku „Na wsi”, które z pewnością spodobają się dzieciom. Kolorowanki za darmo dostępne są w dwóch rozmiarach. Pierwszy z nich to tradycyjny A4, zaś drugi XXL, który zawiera w sobie aż cztery kartki z klasycznej drukarki, które po wydrukowaniu łączy się w jeden spójny obrazek. To idealne zadanie do pracy w grupach! 

Kolorowanki z serii „Na wsi”, które zaprojektowaliśmy, są idealne dla dzieci, dla przedszkolaków i dla uczniów nauczania początkowego. Obrazki do pokolorowania zapisane są w pliku PDF. Aby je wydrukować nie musisz ściągać ich na dysk swojego komputera. Możesz wydrukować je bezpośrednio z naszej strony internetowej!

Kolorowanie obrazków „Na wsi” i innych to świetne ćwiczenie, które pozwala stymulować obie półkule mózgu. Dodatkowo wspaniale wpływają na rozwój dokładności, kreatywność, a także na staranność. Dzięki kolorowankom dzieci mogą poznawać różne techniki wypełniania obrazków kolorami – przecież oprócz kredek istnieją także flamastry i farby, a także inne artykuły plastyczne…

Zobacz także inne darmowe drukowanki na temat Na wsi:

Dodatkowo polecamy:

Pin It on Pinterest