EduZabawyLogo

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Kolorowanki XXL (Dzień Taty)

Jeżeli nie ma tu kolorowanki, której szukasz zobacz nasze działy:

Kolorowanki do druku   oraz    Kolorowanki online

Kolorowanki XXL do druku na Dzień Taty

Jeżeli uważasz, że zwykłe kolorowanki do druku na Dzień Taty to dla Ciebie i Twojego Taty za mało, spróbujcie zmierzyć się z kolorowankami XXL! Co to takiego? To kolorowanki podłogowe, które po wydrukowaniu z tradycyjnej drukarki zajmują kilka klasycznych kartek A4! Po złożeniu pojawia się naprawdę spory obraz do pokolorowania… Tutaj w ruch musi iść cała armia kredek, farb, pisaków i wszystkiego, co tylko będzie w stanie zakolorować wolną przestrzeń. 

Nasze projekty kolorowanek XXL na Dzień Taty do druku (PDF) przedstawiają synków i córki ze swoimi tatusiami, a także tatusiów w roli supermenów, dzięki czemu z pewnością znajdziesz kolorowankę, która będzie podobać się Wam obojgu. Wtedy nie pozostaje nic innego, jak wydrukować ją za darmo i dobrze razem się bawić, rozwijając swoją kreatywność, pomysłowość i staranność. Tata to Superbohater dla każdego dziecka.

Kolorowanki XXL na Dzień Taty do druku to zabawa nie tylko dla dzieci, dla przedszkolaków, ale i dla dorosłych osób – ostatnio jest to popularna metoda relaksacji i odstresowania. Dlaczego więc nie połączyć relaksacji z zabawą z dzieckiem?

Dzień Taty to ważny dzień zarówno dla samych ojców, jak i dla dzieci, które starają się, aby wszystko wypadło jak najlepiej. Kolorowanki XXL to pomysł, który możesz „podsunąć” dzieciom, które nie mają pomysłu na prezent dla Taty.

Drukowanie kolorowanek XXL nie różni się niczym innym od drukowania innych projektów. Wystarczy wydrukować je bezpośrednio z naszej strony internetowej. Nie ma konieczności ściągania ich na dysk twardy Twojego komputera!