EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Plakaty (Dzień Taty)

Plakaty A4 i XXL do druku na Dzień Taty

Żadne ważne święto nie może obejść się bez plakatów, Dzień Taty nie jest wyjątkiem.  Z tej okazji przygotowaliśmy pięć wyjątkowych projektów plakatów, które możesz wydrukować za darmo i rozwiesić w wybranych przez Ciebie miejscach. 

Plakaty na Dzień Taty do druku PDF dostępne są w dwóch rozmiarach – klasycznym A4 i zupełnie nowym, XXL. Po wydrukowaniu przez standardową drukarkę zajmuje on kilka tradycyjnych kartek! Kiedy się go poprawnie złoży, jest naprawdę duży i robi ogromne wrażenie. Tatusiowie, jak już zobaczą tak ciekawy plakat, na pewno będą zachwyceni!

Nie zapominajmy, że plakat to świetna inspiracja na gazetkę szkolną. Możesz go do niej przyczepić w całości albo w elementach – pamiętaj, że wszystko zależy wyłącznie od Twojej wyobraźni, kreatywności i pomysłowości. To Ty jesteś Twórcą, więc stwórz dla swojego Taty arcydzieło! Na pewno będzie pękał z dumy.

Plakaty drukuje się bardzo łatwo. Nie trzeba ich nawet ściągać na dysk twardy komputera, z którego aktualnie korzystasz. Wystarczy, że wydrukujesz je bezpośrednio z naszej strony internetowej, korzystając z ikonki „drukuj”.