EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Odznaki i medale (Dzień Taty)

Odznaki i medale do druku na Dzień Taty

Kto jak kto, ale Tata na pewno zasługuje na medal! Dzień Taty to idealna okazja do tego, aby wręczyć Mu taki prezent. Nie martw się, nie musisz kupować odznaki ze złota. Najlepszym medalem i odznaką do druku dla Twojego Taty będzie taki, który wykonasz sam. Jak? To bardzo proste. Skorzystaj z naszych szablonów odznak i medali PDF, które zamieściliśmy w tej kategorii.

Medale na Dzień Taty, które tutaj prezentujemy jako szablony są bardzo różne, więc naprawdę jest w czym wybierać. Jesteśmy pewni, że znajdziesz taki, który Ci się spodoba. Pamiętaj, że nasze projekty to tylko inspiracja. Odznaki i Medale na Dzień Taty do druku możesz dowolnie zmieniać – coś dorysować, dokleić, doczepić. Niech Twoja wyobraźnia pomoże Ci stworzyć najwspanialszą odznakę dla najwspanialszego Taty! 

Wręczenie medali lub odznak dla Najlepszego Taty może być elementem przedstawienia zorganizowanego na Dzień Taty. Pomóż dzieciom drukując odznaki bezpośrednio z naszej strony internetowej – tak! Nie musisz ściągać ich na dysk twardy używanego przez Ciebie komputera. Dodatkowo, zaprojektowane przez nas odznaki i medale na Dzień Taty są całkowicie darmowe!