EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Dekoracje (Dzień Taty)

Dekoracje A4 i XXL do druku na Dzień Taty

Z okazji Dnia Taty w przedszkolu warto zorganizować przedstawienie albo chociaż skromny występ. Pamiętaj, że ważna jest także oprawa. Z tego powodu stworzyliśmy projekty dekoracji, które z pewnością idealnie wpasują się w klimat tego święta. 

W tej kategorii znajdziesz szablony do druku, które przedstawiają tatusiów ze swoimi dziećmi, a także tatusiów w roli supermenów. Z proponowanych dekoracji, po ich wydrukowaniu i umieszczeniu w różnych miejscach w klasie, może powstać naprawdę wyjątkowa kompozycja, która wpadnie w oko każdemu odwiedzającemu salę gościowi. Dekoracje na Dzień Taty jako PDF, które tu widzisz, przeznaczone są do druku za darmo, a więc nic nie stoi na przeszkodzie temu, abyście wydrukowali je wszystkie. 

Nie zapomnijcie o czymś tak istotnym, jak gazetka szkolna! Ona też musi zostać przystrojona dekoracjami nawiązującymi do Dnia Taty, wydrukuj za darmo. Oczywiście i na nią możecie przyczepić ozdoby, które znajdziecie na tej stronie internetowej. Pokażcie swoim Tatusiom jak ważni są dla Was i przygotujcie się do ich święta najlepiej, jak tylko możecie! W końcu Oni na to zasługują, czyż nie?