Laurki i kartki (Dzień Taty)

Ładuję

Czy pamiętasz o Dniu Taty? Z tej okazji warto zrobić swojemu tacie niespodziankę! Może laurka albo kartka do druku? W tej kategorii znajdziesz nasze propozycje drobnych upominków, które z pewnością wywołają uśmiech na twarzy Twojego taty! 

W tej kategorii znajdziesz dwa rodzaje laurek i kartek PDF na Dzień Taty do druku. Pierwsza grupa to zaprojektowane przez nasz zespół, gotowe do wręczenia laurki. Są bardzo kolorowe i przedstawiają dzieci wraz z tatusiami. Pamiętaj, żeby w środku wpisać ładne życzenia albo wierszyk – jeśli żadnego nie znasz, możesz skorzystać z tych, które zamieściliśmy na naszej stronie w innym miejscu. Drugą grupą kartek na Dzień Taty do wydrukowania jako PDF są również nasze projekty, ale te przedstawiają tylko zarysy obrazka, kontury – Twoim zadaniem będzie je pokolorować najładniej jak tylko potrafisz! 

Zamieszczone przez nas projekty kartek i laurek na Dzień Taty są wyłącznie inspiracją. Oczywiście mogą być tylko bazą do pięknego prezentu dla Taty. Pomóż dzieciom stworzyć wyjątkowe upominki, które wzruszą nawet największego twardziela! 

Kartki i laurki na Dzień Taty wydrukujesz bez problemu za darmo bezpośrednio z naszej strony internetowej, bez konieczności ściągania ich na dysk twardy Twojego komputera – nie musisz się bać o to, że ściągniesz fałszywe oprogramowanie! 

Szukaj na stronie

Filter by Kategorie
Karty pracy
Quizy i ćwiczenia
Kalendarz świąt typowych i nietypowych
Dekoracje
Teoria

Spróbuj: karty pracyquizdekoracjezimakolorowanka

Polub nas:

Reklama:

Reklama:

Pin It on Pinterest