Napisy (Dzień Taty)

Ładuję

Napisy do druku na Dzień Taty to rzecz obowiązkowa! Jeśli zapraszacie swoich Tatusiów do szkoły czy przedszkola i organizujecie przedstawienie, bądź samo spotkanie, musi witać ich wielki napis powitalny. W tej kategorii znajdziecie kilka propozycji takiego napisu do druku. „Kocham Cię Tatusiu”, a może „Tata moim Bohaterem”? To już zależy od Waszej kreatywności  i potrzeb. Jeśli nie możecie zdecydować się na jeden napis… Powieście kilka! Ich druk jest całkowicie darmowy.

 W tej kategorii znajdziecie napisy jako pliki PDF do druku w trzech rodzajach. Są tutaj literki do samodzielnego stworzenia napisu, całe napisy ozdobione różnymi grafikami, a także zjawiskowe girlandy do druku, które przed powieszeniem należy nawlec na szykowną wstążeczkę albo elegancki sznureczek. Po zawieszeniu na ścianie wszystkie nasze napisy wyglądają obłędnie, więc Tatusiowe na pewno będą zachwyceni!

Nasze projekty w pliku PDF przeznaczone są do druku za darmo. Jeśli chcesz je wydrukować, nie musisz ściągać ich na dysk twardy Twojego komputera. Wystarczy, że klikniesz ikonkę „drukuj” u góry ekranu. Plakat wydrukuje się sam, prosto z naszej strony internetowej. Tak, to takie proste!

Szukaj na stronie

Filter by Kategorie
Karty pracy
Quizy i ćwiczenia
Kalendarz świąt typowych i nietypowych
Dekoracje
Teoria

Spróbuj: karty pracyquizdekoracjezimakolorowanka

Polub nas:

Reklama:

Reklama:

Pin It on Pinterest