EduZabawyLogo

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Napisy (Dzień Taty)

Napisy do druku na Dzień Taty

Napisy do druku na Dzień Taty to rzecz obowiązkowa! Jeśli zapraszacie swoich Tatusiów do szkoły czy przedszkola i organizujecie przedstawienie, bądź samo spotkanie, musi witać ich wielki napis powitalny. W tej kategorii znajdziecie kilka propozycji takiego napisu do druku. „Kocham Cię Tatusiu”, a może „Tata moim Bohaterem”? To już zależy od Waszej kreatywności  i potrzeb. Jeśli nie możecie zdecydować się na jeden napis… Powieście kilka! Ich druk jest całkowicie darmowy.

 W tej kategorii znajdziecie napisy jako pliki PDF do druku w trzech rodzajach. Są tutaj literki do samodzielnego stworzenia napisu, całe napisy ozdobione różnymi grafikami, a także zjawiskowe girlandy do druku, które przed powieszeniem należy nawlec na szykowną wstążeczkę albo elegancki sznureczek. Po zawieszeniu na ścianie wszystkie nasze napisy wyglądają obłędnie, więc Tatusiowe na pewno będą zachwyceni!

Nasze projekty w pliku PDF przeznaczone są do druku za darmo. Jeśli chcesz je wydrukować, nie musisz ściągać ich na dysk twardy Twojego komputera. Wystarczy, że klikniesz ikonkę „drukuj” u góry ekranu. Plakat wydrukuje się sam, prosto z naszej strony internetowej. Tak, to takie proste!