Witraże (Jesień)

Jesienne witraże do druku jako dekoracja na okna.

Witraże na okna to wspaniałe dzieła sztuki często można znaleźć w starych kościołach i katedrach, ale my umieściliśmy je tutaj do wydruku, aby je pokolorować w tej niesamowitej darmowej kolekcji witrażowych kolorowanek dla dzieci o tematyce jesiennej.

Świetne jesienne karty pracy jako praca plastyczna, zawiera kilkanaście  darmowych szablonów na okna. Możesz do ich ozdobienia użyć bibuły, kolorowego papieru albo po prostu pokolorować. 

Znudziły Ci się tradycyjne dekoracje na okna? Chciałabyś aby dzieci w przedszkolu i szkole zrobiły samodzielna pracę plastyczną? A może szukasz pomysłu na jesienny konkurs plastyczny dla dzieci? Skorzystaj z jednego albo ze wszystkich naszych witraży do druku na jesień.

A masz w czym wybierać, mamy tu jeże, lisy, wiewiórki, szyszki, kasztany, jabłka, gruszki i grzybki. Mnóstwo szablonów do wydrukowania za darmo , które możecie użyć podczas prac plastycznych z dziećmi.

Jesień to idealny czas na prace manualne, pogoda za oknem nie rozpieszcza, spacery w deszczowe dni raczej odpadają. Dzieciom w tym czasie fajnie zorganizować jakieś twórcze zajęcie. Stąd pomysł na śliczne jesienne prace plastyczne do wykonania w Tatry i prosty sposób. 

Młodsze dzieci mogą pokolorować wydrukowane szablony. Starsze mogą wyciąć środek witraża i podkleić go bibułą.  

Kiedy prace zostaną skończone możecie porównać je ze sobą i stworzyć galerię sztuki jesiennej. 

Pamiętaj aby podzielić się powstałymi dziełami sztuki na naszych stronach na Facebooku. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć Twoje niesamowite zdjęcia!

20 ślicznych jesiennych witraży do druku czeka na przyozdobienie. Szablony na okno do wydrukowania. 

Jaka technika wykonywania witraży na okno jest Twoją ulubioną?

Koniecznie sprawdź nasze wiosenne witraże do druku. Śliczne szablony, które na pewno spodobają się Twoim uczniom i przedszkolakom.

Pin It on Pinterest