EduZabawyLogo

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Dopasuj cienie (Gry online)

Dopasuj cienie – gry online dla dzieci

Masz ochotę na dopasowywanie cieni? Jeśli tak, to stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie różnotematyczne gry online, które polegają na przeciąganiu kolorowych obrazków z dołu na właściwy cień powyżej. Gry te są bezpieczne oraz ciekawe.

Przez nasze gry oraz przez ich częstotliwość dodawania, a także liczbę odwiedzających, nasz portal staje się coraz bardziej rozpoznawalny. Nie musisz martwić się na dodawaną treść, ponieważ u nas jest ona w pełni bezpieczna i przeznaczona właśnie dla najmłodszych osób. Aby znaleźć swoją ulubioną grę w dopasowywaniu cieni należy zapoznać się z ich tematami oraz recenzjami i opiniami innych użytkowników. Jeżeli potrzebujesz jeszcze innych gier, to śmiało możesz przejrzeć inne kategorie gier.

Darmowe gry online

Lubisz logicznie myśleć i jesteś troszkę sprytny? To specjalnie dla Ciebie mamy przygotowane takie gry, polegające na dopasowywaniu cienia. W naszym zestawie możesz wybrać sobie tematykę, w której chcesz wykonać to zadanie, są to na przykład: kształty, lato, koty, muzyka, owoce, pory roku czy też zwierzęta leśne. Te gry dadzą Ci dużo pozytywnych emocji – szczególnie, gdy nie będziesz mieć problemu z wygrywaniem. Lista zawiera tylko gry związane z cieniem, więc wystarczy wybrać odpowiedni tytuł, przygotować się i zacząć zabawę!

Nauka poprzez gry online

Gry edukacyjne to doskonały pomysł, aby zachęcić dzieci do nauki po lekcjach szkolnych. Pomagają one nauczyć się dzieciom wielu umiejętności, które są potrzebne podczas wczesnej edukacji. Gry te pomagają w logicznym myśleniu i spostrzegawczości. Przygotowują także do pierwszych dni w szkole czy też przedszkolu. Każda z nich jest przypisana tematycznie, więc to samemu się decyduje, w którą z nich chce się zagrać. Serdecznie zapraszamy do korzystania z gier polegających na odnalezieniu cienia! Mamy nadzieję, że wszystkie dzieci z chęcią będą zasiadały do tej zabawy.