Pomoce dydaktyczne na Dzień Oceanów – 08 czerwca:

Quizy, Ćwiczenia, Zadania

Quizy, Ćwiczenia, Zadania

dla przedszkolaków, uczniów klas 1-8

Litery i cyfry do tworzenia napisów

Litery i cyfry do tworzenia napisów

Generator napisów na girlandach

Generator napisów na girlandach

250 wzorów

Dzień Oceanów jest wielki jak same oceany! To, jak bardzo ważna jest woda z nich pochodząca, dzieci powinny wiedzieć już od wieku przedszkolnego. Dbanie o oceaniczną wodę jest tak samo istotne, jak dbanie o brak śmieci w lesie – co dzieciom najczęściej kojarzy się z pojęciem „ekologia”. Aby pomóc Ci w tym trudnym zadaniu, przygotowaliśmy materiały tematyczne do druku na Dzień Oceanów. 

W tej kategorii znajdziesz mnóstwo inspiracji, które mogą posłużyć jako wyjątkowe pomysły na Dzień Oceanów organizowany czy to w szkole, czy w przedszkolu. Wspólne przystrajanie dekoracjami, które przygotowaliśmy z pewnością pozwoli zacieśnić więzy między dziećmi, a recytacja lub czytanie wierszy dobrze wpłynie na dykcję. Plansze dydaktyczne, które tu znajdziesz, z pewnością nauczą dzieci wielu ciekawych rzeczy, na przykład budowy ciała rybki. Kolorowanki w dwóch rozmiarach – A4 oraz XXL – pozwolą uczniom popracować nad dokładnością oraz skupieniem. Quizy, ćwiczenia, a także zadania ułatwią przeprowadzenie konkursów, które mogą być nagradzane przygotowanymi  przez nas medalami, a także personalizowanymi dyplomami, które stworzysz w zaprojektowanym przez naszych informatyków generatorze dyplomów. Napisy, których projekty znajdziesz w odpowiedniej „zakładce” możesz razem z dziećmi rozwiesić w całej szkole lub przedszkolu, aby przypomnieć wszystkim o Dniu Oceanów. Dzięki pracom plastycznym rozwinie się kreatywność dzieci, a literki i cyfry do tworzenia napisów z pewnością dobrze wpłyną na ich zdolności matematyczne i piśmiennicze. Dodatkowo, zamieściliśmy generator napisów na girlandach. To dopiero będzie ozdoba! Inspiracje i pomysły na Dzień Mórz i Oceanów w przedszkolu i szkole.

 Na koniec wspomnimy tylko, że drukowanie przygotowanych przez nas materiałów tematycznych jest całkowicie darmowe i niesamowicie proste. Nie musisz ściągać ich przed drukowaniem na dysk twardy swojego komputera, wystarczy wydrukować je prosto z naszej strony internetowej.

Pomoce dydaktyczne do druku na święta w czerwcu:

Pin It on Pinterest