Pożegnanie Przedszkola

Kolorowanki na zakończenie roku

Kolorowanki

na zakończenie roku szkolnego

Generator napisów na girlandach

250 wzorów

Litery i cyfry do tworzenia napisów

Litery i cyfry do tworzenia napisów

Pożegnanie przedszkola? Naprawdę? To już? Kończy się zabawa, a zaczyna prawdziwa nauka w upragnionej szkole. Na pewno dobrze będziesz wspominać czas spędzony w przedszkolu. Rozmaite zabawy z koleżankami oraz z kolegami, poznawanie liter, nauka liczenia, coraz to nowsze prace plastyczne i wiele, wiele innych rzeczy. Czy jest coś, co będziesz wspominać najmilej?

Aby uprzyjemnić Ci pożegnanie przedszkola przygotowaliśmy kilka kategorii, w których znajdziesz rozmaite projekty do druku za darmo. Znajdziesz tutaj między innymi kolorowanki i quizy. Jednakże, jako że jest to pożegnanie przedszkola, wiemy, że z tej okazji na pewno razem z przyjaciółmi będziecie chcieli pożegnać je w godny sposób. Dlatego przychodzimy Wam z pomocą! Przygotowaliśmy specjalnie dla Was scenariusze przedstawień, teksty wierszy, generatory listów gratulacyjnych, podziękowania, dekoracje, napisy… Aż zabrakło nam tchu! Słowem – znajdziesz tutaj absolutnie wszystko, czego potrzeba do stworzenia idealnego wydarzenia z okazji pożegnania przedszkola.

Warto zaznaczyć, że korzystając z naszych materiałów do druku PDF nie wydasz na nie bardzo dużo, a dokładniej nic. Tak, dobrze przeczytałeś! Nasze fantastyczne pomoce edukacyjne i dydaktyczne są dosłownie za darmo! Dodatkowo, są bardzo proste w druku. Nie ma bowiem potrzeby, abyś ściągał je na dysk twardy komputera, z którego aktualnie korzystasz. Wystarczy wybrać interesujący Cię plik (zawsze zapisany w formacie PDF), kliknąć ikonkę drukarki, która znajduje się gdzieś w prawym górnym rogu ekranu i… gotowe. Wybrany projekt powinien dalej drukować się już sam. Oczywiście, najlepiej będzie, jeśli będzie pomagała Ci osoba dorosła.

Pożegnanie przedszkola to bardzo ważna chwila w życiu każdego młodego człowieka. To prawdopodobnie pierwsze prawdziwe zamknięcie pewnego edukacyjnego rozdziału w Twoim życiu. Pamiętaj, żeby odpowiednio się do tego przygotować, wybierając elegancki strój i zapraszając na nie najbliższych!

Pamiętajmy jednak również o sporej grupie dzieci, która po wakacjach wraca do przedszkola, już jako starszaki czy nawet zerówkowicze. Przedszkole będzie na Was czekać! Będziecie za nim tęsknić?

Dekoracje do druku na pożegnanie przedszkola, które znajdziesz na naszej stronie internetowej z pewnością sprawią, że będzie ono niezapomniane. Nasze zawsze kolorowe i radosne projekty tym razem są eleganckie, jednak nadal nie tracą swojego dziecięcego uroku. Jak wcześniej wspomnieliśmy, kończy się pewien dział… Cóż innego można powiedzieć?... Żegnaj, Przedszkole i witajcie wakacje.

Pomoce dydaktyczne do druku na święta w czerwcu:

Pin It on Pinterest