EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Plansze dydaktyczne (Majowa łąka)

Plansze dydaktyczne do druku: Majowa łąka

Plansze dydaktyczne z kolekcji „Majowa łąka” z pewnością pomogą Ci przybliżyć dzieciom kwestie takie jak cykl życia motyla, czy pszczoły. Kolorowe, z wyraźnymi napisami okażą się nieocenioną pomocą dydaktyczną, po którą dzieci z chęcią sięgną nie tylko podczas zajęć edukacyjnych, ale również podczas zabawy. 

Plansze dydaktyczne „Majowa łąka” zostały zaprojektowane przez nas z najwyższą starannością. Obrazki naniesione na plansze są kolorowe i dokładne, zaś napisy – duże i wyraźne. Z pewnością ułatwi to czytanie nazw zamieszczonych pod ilustracjami dzieciom w przedszkolu i szkole, które dopiero opanowują sztukę czytania. Co ważne, wśród planszy dydaktycznych znajdziesz również takie, które opracowane zostały w języku angielskim.

Nasze plansze dydaktyczne „Majowa łąka” zapisane są w pliku PDF. Przeznaczone są do druku, całkowicie za darmo. Jeśli chodzi o samo drukowanie, nie musisz ściągać ich na dysk twardy Twojego komputera. Możesz wydrukować je bezpośrednio z naszej strony internetowej. Zachęcamy do wydrukowania ich na sztywnym papierze – wtedy z pewnością będą służyły długo, a ich jakość będzie znacznie wyższa. Maj na łące i zwierzęta na łące to bardzo ciekawy temat, który omawiamy wiosną i w maju.

Dział zawiera mnóstwo kolorowych i edukacyjnych plansz dydaktycznych z mieszkańcami łąki oraz wszystkie ciekawostki o zwierzętach na łące.