EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Dekoracje XXL (Pożegnanie przedszkola)

Dekoracje XXL do druku: Słońce (10 szablonów)

Dekoracje XXL do druku: Słońce (10 szablonów)

Dekoracje XXL do druku na Pożegnanie przedszkola

Dekoracje XXL do druku na pożegnanie przedszkola to już naprawdę duży kaliber! Ich wymiary to aż 2 x 2 co znaczy, że aby je wykonać potrzebne są aż cztery standardowe kartki, takie jak z bloku rysunkowego. To duża dekoracja, której nie sposób minąć bez reakcji! Z pewnością będzie ona dobrze wyglądać na scenie podczas występu na zakończenie przedszkola.

Dekoracje XXL PDF za darmo na zakończenie przedszkola i zerówki, jakie proponujemy, przedstawiają między innymi bawiące się na plaży dzieci, nauczycieli i nauczycielki z uśmiechem machających dzieciom, statki, palmy, chmurki, przybory szkolne, mądre sowy, budynki szkoły i wiele, wiele innych…

Dekoracje XXL na pożegnanie przedszkola tło wydrukowania o nasze projekty, które przeznaczone są do druku za darmo. Możesz wydrukować je w bardzo prosty sposób. Plików PDF, w których zapisane są dekoracje XXL, nie trzeba ściągać na dysk twardy komputera, z którego korzystasz. Wystarczy, że wybierzesz teraz interesującą Cię dekorację i wybierzesz komendę „drukuj” na pasku u góry Twojego ekranu. I to wszystko! Projekt powinien wydrukować się samoistnie.