EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Dekoracje (Dzień Astronomii)

Dekoracje XXL do druku: Słońce (10 szablonów)

Dekoracje XXL do druku: Słońce (10 szablonów)

Dekoracje do druku: Słońce (10 szablonów)

Dekoracje do druku: Słońce (10 szablonów)

Dekoracje A4 i XXL na Dzień Astronomii

W marcu obchodzimy Międzynarodowy Dzień Astronomii i Kosmosu. Jest to okazja na to, aby Wasza gazetka szkolna zawitała świecące gwiazdy i odległe planety, a także statki kosmiczne i astronautów. W tej kategorii znajdziesz dekoracje A4 i XXL na Dzień Astronomii. Rozmiar XXL oznacza, że takie dekoracje zwierają w sobie aż cztery tradycyjne kartki z bloku rysunkowego. To naprawdę spora ozdoba, która z pewnością zrobi duże wrażenie na wszystkich oglądających ją osobach. 

Prezentowane przez nas dekoracje to pliki przeznaczone do druku za darmo. Ich wydruk jest bardzo prosty, ponieważ nie ma potrzeby ściągania ich na dysk twardy komputera, z którego aktualnie się korzysta – można wydrukować je za darmo bezpośrednio z naszej strony internetowej!

Szablony do druku przedstawiają Słońce, różnego rodzaju gwiazdy, ufoludki, satelity, rakiety, planety, księżyce, a także astronautów, czy też kosmonautów. Wybór jest naprawdę spory, dlatego na pewno znajdziecie dekoracje, które będą pasowały do Waszego projektu. Wydrukujcie za darmo zaprojektowane przez nas dekoracje i stwórzcie gwiezdny kolaż!