Dekoracje (Dzień Chłopaka)

Dekoracje A4 i XXL do druku na Dzień Chłopaka

Śliczne dekoracje do druku na Dzień Chłopaka, które możesz zawiesić na gazetce szkolnej, na oknie albo na tablicy. Przygotowaliśmy kilkanaście zestawów z różnymi dekoracjami, które powinny się chłopcom spodobać. Jeśli do takiej gazetki szkolnej dodasz jeszcze napis do druku to będzie to idealna ozdoba na 30 września! Dekoracje są w rozmiarach A4 i XXL. Jeśli masz dużo miejsca i możesz sobie pozwolić na dekoracje drukowane na kilku stronach to śmiało możesz wybrać duże ozdoby. Pamiętaj, że są one darmowe, więc możesz wydrukować ile tylko zechcesz. Jest nam zawsze miło kiedy podsyłacie nam swoje pomysły na stworzenie gazetki szkolnej. Do tego możecie również wydrukować plakaty na Dzień Chłopaka aby dopełnić całości. 

Za kilka dni postaramy się dodać dekoracje z różnymi pojazdami, chłopcy uwielbiają wszystko co ma koła, maszyny rolnicze, budowlane, wyścigówki. Młodzi pasjonaci motoryzacji i transportu będą zachwyceni! A co najważniejsze po zalaminowaniu dekoracje te mogą służyć w kolejnych latach, więc to grona oszczędność. 

Masz w klasie albo w grupie miłośnika kosmosu, dinozaurów, straży pożarnej, gier online albo pojazdów technicznych takich jak śmieciarka? To idealnie trafiłaś!

Pin It on Pinterest