Dekoracje (Pożegnanie przedszkola)

Dekoracje do druku: Słońce (10 szablonów)

Dekoracje do druku: Słońce (10 szablonów)

Dekoracje A4 i XXL do druku na Pożegnanie przedszkola

Pożegnanie przedszkola do druku PDF to dzień, na który wszyscy czekają. Nie ważne, czy ktoś kończy przedszkole na stałe czy nie, zawsze chce, aby jego sala wyglądała pięknie, kiedy przyjdą do niej jego najbliżsi. Z tej okazji przygotowaliśmy cały zestaw projektów, w którego skład wchodzą szablony do druku przedstawiające obrazki związane z zakończeniem roku szkolnego oraz z wakacjami.

Kategoria ta zawiera dekoracje A4 i XXL na zakończenie przedszkola do wydrukowania za darmo. O tyle, o ile rozmiar A4 jest powszechnie znany, o tyle XXL to zupełna nowość. Po wydrukowaniu zawiera on aż kilka tradycyjnych kartek ze standardowej drukarki! To naprawdę duża dekoracja. Gazetka szkolna wypełniona naszymi dekoracjami będzie wyglądać zjawiskowo. Wśród projektów znaleźć można obrazki ze zwierzątkami, z palmami, ze statkami, z machającymi nauczycielami i nauczycielkami, bawiące się dzieci, będące symbolami mądrości sowy i wiele, wiele innych! 

Nasze projekty umieszczone w Internecie przeznaczone są do druku za darmo. Wydrukujesz je w bardzo prosty sposób, nie ściągając ich na dysk twardy swojego komputera. Wystarczy, że klikniesz na interesujący Cię obrazek, a następnie wybierzesz z paska na górze ekranu opcję „drukuj”. Wtedy powinien rozpocząć się proces drukowania i ozdoba wydrukuje się już sama.

Pin It on Pinterest