Dekoracje (Pożegnanie przedszkola)

Dekoracje do druku: Słońce (10 szablonów)

 Przedstawiamy dekoracje: słońce.Materiały doskonale nadają się na gazetkę, przedstawienie,...

Dekoracje do druku: Sowa (10 szablonów)

 Przedstawiamy dekoracje: sowy.Materiały doskonale nadają się na gazetkę, przedstawienie,...

Dekoracje do druku: Róże (10 szablonów)

 Przedstawiamy dekoracje: róże.Materiały doskonale nadają się na gazetkę, przedstawienie,...

Dekoracje do druku: Tulipan (9 szablonów)

  Przedstawiamy dekoracje z kwiatami: tulipany. Materiały doskonale nadają się na gazetkę,...

Ładuję

Pożegnanie przedszkola do druku PDF to dzień, na który wszyscy czekają. Nie ważne, czy ktoś kończy przedszkole na stałe czy nie, zawsze chce, aby jego sala wyglądała pięknie, kiedy przyjdą do niej jego najbliżsi. Z tej okazji przygotowaliśmy cały zestaw projektów, w którego skład wchodzą szablony do druku przedstawiające obrazki związane z zakończeniem roku szkolnego oraz z wakacjami.

Kategoria ta zawiera dekoracje A4 i XXL na zakończenie przedszkola do wydrukowania za darmo. O tyle, o ile rozmiar A4 jest powszechnie znany, o tyle XXL to zupełna nowość. Po wydrukowaniu zawiera on aż kilka tradycyjnych kartek ze standardowej drukarki! To naprawdę duża dekoracja. Gazetka szkolna wypełniona naszymi dekoracjami będzie wyglądać zjawiskowo. Wśród projektów znaleźć można obrazki ze zwierzątkami, z palmami, ze statkami, z machającymi nauczycielami i nauczycielkami, bawiące się dzieci, będące symbolami mądrości sowy i wiele, wiele innych! 

Nasze projekty umieszczone w Internecie przeznaczone są do druku za darmo. Wydrukujesz je w bardzo prosty sposób, nie ściągając ich na dysk twardy swojego komputera. Wystarczy, że klikniesz na interesujący Cię obrazek, a następnie wybierzesz z paska na górze ekranu opcję „drukuj”. Wtedy powinien rozpocząć się proces drukowania i ozdoba wydrukuje się już sama.

Szukaj na stronie

Filter by Kategorie
Karty pracy
Ćwiczenia i quizy
Kalendarz świąt typowych i nietypowych
Dekoracje
Teoria

Spróbuj: karty pracyquizdekoracjezima

Polub nas:

Reklama:

Pin It on Pinterest