Dekoracje (Dzień Marchewki)

Dekoracje XXL do druku: Słońce (10 szablonów)

Dekoracje XXL do druku: Słońce (10 szablonów)

Dekoracje do druku: Słońce (10 szablonów)

Dekoracje do druku: Słońce (10 szablonów)

Dekoracje A4 i XXL do druku na Dzień Marchewki

Dzień Marchewki to bardzo… zdrowe święto. Niech z jego okazji gazetka szkolna stanie się pomarańczowa niczym najdorodniejsza karotka! Do jej przygotowania możesz wykorzystać specjalne zaprojektowane przez nas dekoracje A4 i XXL. O ile pierwszy rozmiar jest tradycyjny, o tyle drugi to prawdziwy hit – mieści on bowiem w sobie aż cztery tradycyjne kartki z przeciętnej drukarki! Jeśli chodzi o nasze szablony do druku, są one całkowicie darmowe, a ich wydruk to sprawa banalnie prosta, ponieważ nie trzeba ściągać ich na dysk twardy komputera, z którego się korzysta – wystarczy wydrukować je z naszej strony internetowej.

Dekoracje do druku za darmo z okazji Dnia Marchewki, które tutaj znajdziesz, przedstawiają nie tylko samą marchewkę, ale także inne warzywa i urocze króliczki znane jako nieprzeciętne marchewkojady oraz  Słońce i chmury. Z tych dekoracji – najpierw wydrukowanych, a później starannie wyciętych – można ułożyć obrazek, który z pewnością urozmaici gazetkę szkolną z okazji Dnia Marchewki.

Dzień Marchewki to inspiracja do zapoznania dzieci przede wszystkim z warzywem, jakim jest marchewka i z dobrami, jakie może nam zapewnić. Jednak kto zabroni Ci wpleść w marchewkowe opowieści także inne warzywa i owoce…?

Zobacz także inne darmowe drukowanki na Dzień Marchewki:

Dodatkowo polecamy:

Pin It on Pinterest