EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Dekoracje XXL (Zakończenie roku)

Dekoracje XXL do druku: Słońce (10 szablonów)

Dekoracje XXL do druku: Słońce (10 szablonów)

Dekoracje XXL do druku na Zakończenie roku szkolnego

Czy widziałeś nasze dekoracje na A4 na zakończenie roku szkolnego? Podobały Ci się? Jeśli tak, to powiemy Ci coś w tajemnicy – dekoracje z tego działu spodobają Ci się o wiele bardziej, ponieważ… są cztery razy większe! Tak! Jedna dekoracja wymaga aż czterech tradycyjnych kartek ze standardowej drukarki, które trzeba połączyć klejem lub taśmą klejącą! Niesamowite, prawda?

Dekoracje XXL do druku na zakończenie roku szkolnego, które tutaj widzisz, idealnie sprawdzą się jako element scenografii na scenie, na której chcecie wystawić przedstawienie z okazji zakończenie roku szkolnego. O ile gazetka szkolna poradzi sobie z dekoracjami w rozmiarze A4, tak scena potrzebuje czegoś większego, czyli czegoś takiego, jak szablony do druku w rozmiarze XXL! 

Dekoracje XXL PDF do druku za darmo, jak wcześniej wspomnieliśmy, do pełnego poprawnego wydrukowania potrzebują aż czterech standardowych kartek, takich jak te z bloku rysunkowego, które trzeba jakoś ze sobą zespoić. Ale co z ich drukowaniem? Nic trudnego. Wystarczy, że wybierzesz dekorację, która Ci się podoba. Klikniesz w nią, a następnie ponownie wybierzesz komendę „drukuj”. Reszta zrobi się sama. Kiedy z drukarki wylecą cztery zadrukowane kartki, Twoim zadaniem będzie je poprawnie ze sobą połączyć. Taka dekoracja XXL naprawdę zachwyci oglądających!