EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Dekoracje (Dzień Książki)

Dekoracje A4 i XXL do druku na Dzień Książki

Dzień Książki to idealna okazja do zachęcenia dzieci do czytania. Z tej okazji warto wspólnie przygotować pracę, która będzie nawiązywać do tego święta. Dobrym pomysłem będzie gazetka szkolna. Aby ją wykonać, z pewnością przydadzą Ci się dedykowane Dniu Książki ozdoby. Właśnie dlatego zaprojektowaliśmy dla Ciebie specjalne dekoracje A4 i XXL na Dzień Książki. Wśród nich znajdziesz między innymi mądre sówki, dzieci czytające książki, same książki zabierające w krainę baśni… Jest tego mnóstwo, a na dodatek te szablony do druku są za darmo!

Dekoracje do druku za darmo, które znajdziesz w tej kategorii, wydrukujesz w mgnieniu oka bez konieczności ściągania ich na dysk twardy używanego przez Ciebie komputera. Wystarczy wydrukować je bezpośrednio z naszej strony internetowej! 

Dzień Książki to okazja, aby przybliżyć dzieciom to, jak ważne jest czytanie. To zadanie z pewnością będzie dużo łatwiejsze, jeżeli będziesz to robić przygotowując z nimi odpowiednie dekoracje. W innych kategoriach, które znajdziesz na tej stronie internetowej, znajdziesz więcej darmowych pomocy ułatwiających to zadanie.