EduZabawyLogo

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Dekoracje (Karnawał)

Dekoracje A4 i XXL do druku na Karnawał

Karnawał to najbardziej kolorowy i szalony okres w ciągu całego roku. W trakcie jego trwania organizuje się wspaniałe bale, podczas których uczestnicy przebierają się w różnego rodzaju stroje: począwszy od przepięknie zdobionych sukien i eleganckich smokingów, przez rycerskie zbroje, a na strojach króliczka kończąc. W tej kategorii znajdziesz szablony do druku, które przedstawiają dzieci w rozmaitych strojach karnawałowych. Są one do druku za darmo i na pewno będą cudownie ozdabiały miejsca takie, jak karnawałowa gazetka szkolna.

Dekoracje A4 i XXL na Karnawał i zabawę karnawałową, które znajdziesz w tej kategorii, to naprawdę piękne ozdoby, które z pewnością nadadzą odpowiedniego klimatu sali, w której je umieścisz. Ich drukowanie jest bardzo proste. Wystarczy, że wydrukujesz je wprost z naszej strony internetowej – nie ma potrzeby pobrania ich na dysk Twojego komputera.

Wśród dekoracji, które przygotowaliśmy, znajdują się również kolorowe baloniki. Idealnie zastąpią baloniki dmuchane i, co ważne, na pewno nie zrobią huku podczas pękania. To szczególnie ważne w przedszkolach, w grupach, w których znajdują się dzieci, które źle reagują na taki hałas.