Napisy (Wielkanoc)

Napisy do druku na Wielkanoc

Gazetka wielkanocna na szkolnej, bądź przedszkolnej ścianie to już tradycja. Warto ożywić ją, dodając barwny napis. W tej kategorii znajdziesz przygotowane przez nas gotowe projekty napisów, które idealnie pasują na tę okazje. Napisy na Wielkanoc są kolorowe i radosne. Wśród propozycji znajdziesz projekty, które przedstawiają napis „Wielkanoc” ozdobiony owsem, pisankami, zajączkami i innymi. Możemy zaproponować Ci również bardzo efektowne girlandy do druku, które należy rozwiesić na ozdobnym sznurku lub ładnej wstążeczce. 

Napisy i girlandy na Wielkanoc zostały zapisane w formacie PDF. Możesz ściągnąć je na dysk swojego komputera, ale do drukowania nie jest to konieczne, ponieważ możesz to zrobić, drukując je bezpośrednio z naszej strony internetowej. 

Girlandy i napisy wielkanocne możesz wykorzystać także jako indywidualna ozdoba, którą można powiesić na przykład tak, aby witała gości. Nasze napisy są inspiracją, którą możesz wykorzystać na wiele sposobów. Wszystko zależy od wyobraźni Twojej, a także dzieci, z którymi pracujesz.

Pin It on Pinterest