EduZabawyLogo

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Plansze dydaktyczne (Wielkanoc)

Plansze dydaktyczne do druku na Wielkanoc

Plansze dydaktyczne, które zaprojektowaliśmy specjalnie na Wielkanoc, to idealna pomoc do nauki, szczególnie dla dzieci przedszkolnych. Wielkanoc to bardzo bogate święto i warto zapoznawać dzieci z wielkanocnymi tradycjami. Nasze plansze dydaktyczne powstały właśnie po to, by Ci w tym pomóc. Wśród nich znajdziesz plansze, które przedstawiają symbolikę koszyczka wielkanocnego, potrawy wielkanocne, a także wielkanocne tradycje. Dzięki kolorowym obrazkom plansze dydaktyczne stają się przyjazne, a ich treści – łatwo przyswajalne przez najmłodszych uczniów. 

Plansze dydaktyczne na Wielkanoc to świetny pomysł na wypełnienie klasy. Zaraz obok ozdób i dekoracji, będą fantastycznie wypełniać przestrzeń w szkolnej/przedszkolnej sali. Dodatkowo, będą edukować najmłodszych w prosty sposób – poprzez obserwację i zapamiętywanie połączone z kojarzeniem.

Nasze projekty są zupełnie darmowe. Wydrukuj plansze dydaktyczne na dobrej jakości papierze, tworząc z nich wspaniałą pomoc edukacyjną. Dzieciom z pewnością spodoba się taki rodzaj nauki o wielkanocnych tradycjach!