Jak korzystać z poniższego generatora:

Generator dyplomów wielkanocnych

Wybierz szablon

Generator dyplomów wielkanocnych

Wgraj obrazek

Generator dyplomów wielkanocnych

Dodaj tekst

Generator dyplomów wielkanocnych

Dodaj ozdobę

Generator dyplomów wielkanocnych

Pobierz plik

Więcej wskazówek

 

Zasubskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco:

Film pokazujący jak korzystać z generatora:

Wielkanoc to okazja, którą można wykorzystać do zorganizowania zabaw i gier, a także konkursów. Dzieci biorące w nich udział możesz nagrodzić personalizowanymi dyplomami, które szybko i łatwo wykonasz dzięki naszemu prostemu w obsłudze generatorowi dyplomów wielkanocnych!

Dyplom do druku PDF na Wielkanoc przygotujesz w mgnieniu oka stosując się do krótkiej i nieskomplikowanej instrukcji. Pierwszym krokiem jest wybór odpowiedniego wzoru dyplomu. Następnie trzeba wgrać obrazek i dodać personalia dziecka. Możesz także załączyć wybrany przez Ciebie tekst. Opcjonalnie dodaj ozdobę i… to wszystko! Dyplom (do edycji) gotowy! Wystarczy wydrukować go na dobrej jakości papierze i nagroda będzie gotowa!

Dyplomy na Wielkanoc to wspaniała nagroda, która może być piękną pamiątką z czasów szkolnych lub przedszkolnych. Jednak nasz generator dyplomów nie ogranicza się jedynie do świąt wielkanocnych. Na innych stronach możesz wykonać dyplomy na inne święta i dni, na przykład z okazji Dnia Marchewki, czy też Dnia Książki.

  • Dyplom wielkanocny do druku i edycji
  • Dyplom za Najładniejszą Pisankę
  • Dyplom za udział w obchodach Wielkanocnych