Zasubskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco:

Film pokazujący jak korzystać z generatora:

Wielkanoc to okazja, którą można wykorzystać do zorganizowania zabaw i gier, a także konkursów. Dzieci biorące w nich udział możesz nagrodzić personalizowanymi dyplomami, które szybko i łatwo wykonasz dzięki naszemu prostemu w obsłudze generatorowi dyplomów wielkanocnych!

Dyplom do druku PDF na Wielkanoc przygotujesz w mgnieniu oka stosując się do krótkiej i nieskomplikowanej instrukcji. Pierwszym krokiem jest wybór odpowiedniego wzoru dyplomu. Następnie trzeba wgrać obrazek i dodać personalia dziecka. Możesz także załączyć wybrany przez Ciebie tekst. Opcjonalnie dodaj ozdobę i… to wszystko! Dyplom (do edycji) gotowy! Wystarczy wydrukować go na dobrej jakości papierze i nagroda będzie gotowa!

Dyplomy na Wielkanoc to wspaniała nagroda, która może być piękną pamiątką z czasów szkolnych lub przedszkolnych. Jednak nasz generator dyplomów nie ogranicza się jedynie do świąt wielkanocnych. Na innych stronach możesz wykonać dyplomy na inne święta i dni, na przykład z okazji Dnia Marchewki, czy też Dnia Książki.

  • Dyplom wielkanocny do druku i edycji
  • Dyplom za Najładniejszą Pisankę
  • Dyplom za udział w obchodach Wielkanocnych