EduZabawyLogo

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Scenariusze (Dzień Postaci z Bajek)

Scenariusze na Dzień Postaci z Bajek

W tej kategorii znajdziesz kreatywne scenariusze zajęć w przedszkolu, które z powodzeniem wykorzystać możesz również w szkole na poziomie nauczania początkowego. Dzieci uwielbiają zabawę w teatr. Dlaczego więc nie wykorzystać tego w Dniu Postaci z Bajek? Zabierz dzieci do magicznej krainy baśni! 

Pomysły na przedstawienia z dziećmi zebrane w tym miejscu na pewno spodobają się Tobie i Twoim przyjaciołom! Wybierzcie scenariusz, który będzie się Wam najbardziej podobał i zorganizujcie prawdziwy spektakl teatralny! Wybierzcie aktorów, reżysera, scenarzystę, kostiumografa… Możliwości jest mnóstwo! To będzie naprawdę świetna zabawa! A może włączycie w nią swoją nauczycielkę i zaprosicie na premierę swoich rodziców?…

Scenariusze, które tutaj znajdziesz, są już gotowe do druku. Wystarczy, że po prostu je wydrukujesz prosto z naszej strony internetowej – nie ma możliwości, żebyś ściągał je na dysk. To wiele ułatwia! Rozdaj jego kopie wszystkim osobom zaangażowanym w przedstawienie i uczcijcie Dzień Postaci z Bajek przepięknym przedstawieniem.