Scenariusze (Dzień Postaci z Bajek)

Ładuję

W tej kategorii znajdziesz kreatywne scenariusze zajęć w przedszkolu, które z powodzeniem wykorzystać możesz również w szkole na poziomie nauczania początkowego. Dzieci uwielbiają zabawę w teatr. Dlaczego więc nie wykorzystać tego w Dniu Postaci z Bajek? Zabierz dzieci do magicznej krainy baśni! 

Pomysły na przedstawienia z dziećmi zebrane w tym miejscu na pewno spodobają się Tobie i Twoim przyjaciołom! Wybierzcie scenariusz, który będzie się Wam najbardziej podobał i zorganizujcie prawdziwy spektakl teatralny! Wybierzcie aktorów, reżysera, scenarzystę, kostiumografa… Możliwości jest mnóstwo! To będzie naprawdę świetna zabawa! A może włączycie w nią swoją nauczycielkę i zaprosicie na premierę swoich rodziców?…

Scenariusze, które tutaj znajdziesz, są już gotowe do druku. Wystarczy, że po prostu je wydrukujesz prosto z naszej strony internetowej - nie ma możliwości, żebyś ściągał je na dysk. To wiele ułatwia! Rozdaj jego kopie wszystkim osobom zaangażowanym w przedstawienie i uczcijcie Dzień Postaci z Bajek przepięknym przedstawieniem. 

Szukaj na stronie

Filter by Kategorie
Karty pracy
Ćwiczenia i quizy
Kalendarz świąt typowych i nietypowych
Dekoracje
Teoria

Spróbuj: karty pracyquizdekoracjezima

Polub nas:

Reklama:

Pin It on Pinterest