EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Dekoracje (Dzień Postaci z Bajek)

Dekoracje A4 i XXL do druku na Dzień Postaci z Bajek

W przepięknym, jesiennym miesiącu, jakim jest październik, obchodzimy ulubione święto wszystkich dzieci, a mianowicie Dzień Postaci z Bajek. Z tej okazji gazeta szkolna koniecznie musi powitać bohaterów Waszych ulubionych opowieści. Znajdziesz tutaj liczne dekoracje do druku za darmo. Wśród nich dostępne są magiczne jednorożce, wesołe krasnale, roztańczone baletnice, a także inne ciekawe wzory. Dostępne tutaj dekoracje A4 i XXL (które są naprawdę ogromne!) z pewnością pozwolą Ci odpowiednio przygotować salę w przedszkolu lub w szkole na nadchodzący Dzień Postaci z Bajek! Może zajdziesz tu dekoracje z ulubionymi postaciami z bajek, Disneya? Co powiesz na Kubusia Puchatka?

Każdy szablon do wydrukowania, który tutaj widzisz, bardzo szybko przeniesiesz na papier. Praktycznie wystarczy posiadać działającą drukarkę. Pliku z dekoracją nie ściągniesz na dysk – możesz wydrukować bezpośrednio z naszej strony internetowej! To proste, prawda?

Dekoracje, które proponujemy, to świetna inspiracja dla Rodziców i Nauczycieli dzieci w wieku szkolnym, a także przedszkolnym. Warto je wydrukować i zaangażować dzieci do ozdabiania sali wieszając je na ścianach, oknach i drzwiach. Cudne szablony do druku z postaciami z bajek.