EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Interaktywne zadania, ćwiczenia i quizy z matematyki dla uczniów klasy 2

Polecamy
także
gry
edukacyjne:

Quizy z matematyki dla uczniów klas 2:

Zadania matematyczne online dla uczniów drugiej klasy. Zagadnienia i równania matematyczne stają się coraz poważniejsze i bardziej skomplikowane. Uczniowie zaczynają lepiej rozumieć matematykę w świecie który ich otacza, zauważają że matematyka jest przydatna w życiu codziennym. Ćwiczenia i quizy matematyczne dla uczniów drugiej klasy skupiają się w głównej mierze na wykorzystaniu podstawowych umiejętności i zastosowaniu ich w codziennym życiu.

Wiedza w postaci określania czasu i pieniędzy, zaczyna nabierać dla nich większego sensu, gdy włączają je w swoje codzienne życie. Quizy matematyczne na portalu EduZabawy są zgodne z podstawą programową. Jesteśmy doskonałym źródłem wiedzy i informacji dla uczniów drugiej klasy z zakresu matematyki, którzy potrzebują dodatkowej pomocy lub miejsca, w którym mogą przećwiczyć materiał z lekcji. Praca z quizami może pomóc im nabrać pewności siebie, aby mogli odnieść sukces w klasie.

Zadania interaktywne, które stworzyliśmy specjalnie dla Was, poruszają takie zagadnienia, jak: własności liczb, dodawanie i odejmowanie, mnożenie, dzielenie, miary, czas i kalendarz. Poza nimi przygotowaliśmy także gry logiczne oraz matematyczne. Takie ćwiczenia mogą być rozwiązywane w towarzystwie rodziców czy nauczycieli. Po każdej udzielonej odpowiedzi pojawia się informacja, czy dziecko dobrze wykonało zadanie. Dzięki temu wiadomo jest, nad czym pociecha powinna jeszcze popracować. Takie quizy online mogą być wykonywane tyle razy, ile się tylko tego potrzebuje. Za rozwiązywanie zadań nie musicie nic płacić. Nie ma obowiązku założenia konta na naszej platformie edukacyjnej. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wszystkimi naszymi materiałami, nie tylko tymi dla klas drugich szkoły podstawowej.