EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Połącz obrazki (Gry online)

Połącz obrazki – gry online dla dzieci

Masz ochotę na łączenie obrazków w całość? Jeśli tak, to stworzyliśmy specjalnie dla Ciebie różnotematyczne gry online, które polegają na przeciąganiu kolorowych obrazków i łączeniu ich z drugą połową. Gry te są bezpieczne oraz bardzo interesujące.

Przez nasze gry oraz przez to, że staramy się je dodawać regularnie, a także przez liczbę odwiedzających, nasz portal staje się coraz bardziej rozpoznawalny. Nie musisz martwić się dodawaną treścią, ponieważ u nas jest ona w pełni bezpieczna i przeznaczona właśnie dla najmłodszych pociech. Aby znaleźć swoją ulubioną grę w łączeniu obrazków należy zapoznać się z ich tematami oraz recenzjami, a także opiniami innych użytkowników. Jeżeli potrzebujesz innych gier, to śmiało możesz przejrzeć inne kategorie takie jak na przykład gry matematyczne, muzyczne, dla chłopców, dla dziewczynek, podpisz obrazek czy też memory online.

Darmowe gry online w łączenie obrazków

Lubisz logicznie myśleć? Jesteś troszkę sprytny i spostrzegawczy? To specjalnie dla Ciebie mamy przygotowane takie gry, polegające na łączeniu obrazków. W naszym zestawie możesz wybrać sobie tematykę, w której chcesz wykonać to zadanie, są to na przykład: zwierzęta wiejskie, lato, przybory szkolne, jesień, dzikie zwierzęta, psy, pluszowe misie i inne. Te gry dają dużo pozytywnych emocji oraz energii, a w szczególności wtedy, kiedy nie będzie się mieć problemu z poprawnym rozwiązaniem. Lista zawiera tylko gry związane z łączeniem, więc wystarczy wybrać odpowiedni tytuł, przygotować się i zacząć zabawę!

Nauka poprzez wirtualne gry

Gry edukacyjne to doskonały pomysł, aby zachęcić dzieci do nauki w formie zabawy po lekcjach szkolnych. Pomagają one nauczyć się dzieciom wielu umiejętności, które są potrzebne podczas wczesnej edukacji. Gry online te pomagają w logicznym myśleniu i spostrzegawczości. Przygotowują także do pierwszych dni w szkole czy też w przedszkolu. Każda z nich jest przypisana tematycznie, więc to samemu się decyduje, w którą z nich chce się zagrać. Serdecznie zapraszamy do korzystania z gier polegających na dopasowaniu brakującej połowy obrazka! Mamy nadzieję, że wszystkie dzieci chętniej będą chciały korzystać z naszych propozycji.