EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Dzień Babci i Dziadka (Wierszyki)

Wierszyki na Dzień Babci i Dziadka

Krótkie i zabawne rymowanki, życzenia i wierszyki na Dzień Babci i Dziadka. Dzieci bez problemu nauczą się ich i zapamietają aby wyrecytować podczas przedstawienia dla ukochanych dziadków. Wzruszające życzenia prosto z serca skierowane do babci i dziadka przez dzieci. Po recytacji każde dzieci może wręczyć dziadkom laurkę oraz własnoręcznie wykonany prezent.

Przedstawienie na Dzień Babci i Dzień Dziadka to element, którego w żadnym wypadku nie można pominąć! Dobrym pomysłem na takie wydarzenie jest recytacja utworów, jakimi są wierszyki o babci i dziadku. Na naszej stronie internetowej znajdziesz przepiękne krótkie wiersze, które na pewno wzruszą babcię i wprawią w dumę dziadka. Wierszyki dla dzieci nie są najtrudniejsze w przyswajaniu, ale podczas recytacji brzmią naprawdę pięknie! Łatwe i zabawne rymowanki to także coś, co dzieci potrafią zdecydowanie wykonywać najlepiej! 

W tej kategorii znajdują się przeróżnego rodzaju wiersze, zarówno dla babci, jak i dla dziadka. Zdajemy sobie sprawę z tego, że niestety nie wszystkie dzieci mają dziadków… Dlatego właśnie w kolekcji wierszy znajdują się także takie, które skierowane są do babć i dziadków, których już z nami nie ma – wydaje się nam, że to dobry pomysł. 

Wierszy, które proponujemy, jest naprawdę dużo. Dzięki temu wszystkie dzieci będą mogły być zaangażowane w przedstawienie. Dzień Babci i Dzień Dziadka to bardzo ważny dzień nie tylko dla nich, ale także dla wnuków i wnuczek. Niech to będzie piękne święto!

Pin It on Pinterest