EduZabawyLogo

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Napisy (Dzień Babci i Dziadka)

Napisy do druku na Dzień Babci i Dziadka

Jeśli chcesz stworzyć gazetkę na Dzień Babci i Dzień Dziadka potrzebny będzie Ci naprawdę duży napis, który zwróci uwagę na Twoją pracę. Nie martw się! Właśnie taki napis znajdziesz w tej kategorii. Napisy na Dzień Babci i Dziadka, które są dostępne, podzielone są na dwie kategorie: kolorowe lub kontury. Te drugie są po prostu czarno-białe i musisz je pokolorować po wydrukowaniu. To, czym będziesz je kolorować, zależy wyłącznie od Ciebie. Mogą to być kredki, farby, flamastry, czy cokolwiek innego. Umieść proponowany przez nas napis w widocznym miejscu w sali. Z pewnością przyciągnie uwagę każdej osoby, która będzie do niej wchodzić.

Napisy do druku (PDF) stanowią świetną bazę do stworzenia pięknej gazetki na temat Dnia Babci oraz Dnia Dziadka. Bardzo ładnie wygląda umieszczony na środku tablicy, kiedy dookoła dzieci przyczepiają zdjęcia swoich babć i dziadków. Pomysłów na wykonanie takiej gazetki jest naprawdę wiele! 

Napisy na gazetkę z okazji Dnia Babci i Dziadka można wydrukować bezpośrednio z naszej strony internetowej – nie ma potrzeby pobrania ich na dysk używanego komputera. Drukowanie jest bezpłatne.