EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Plakaty (Dzień Babci i Dziadka)

Plakaty do druku na Dzień Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dzień Dziadka to dwa święta, które należą do najważniejszych dni w ciągu roku. Warto uczcić je w odpowiedni sposób, na przykład tworząc gazetkę. Świetna inspiracja na gazetkę szkolną, bądź też przedszkolną, to proponowane przez nas plakaty. Bardzo kolorowe obrazki w dwóch rozmiarach: A4 oraz wyjątkowo dużym XXL, z pewnością będą doskonale wyglądać nie tylko jako część gazetki, ale także jako samodzielna ozdoba. 

Wydrukuj plakat w wybranym rozmiarze wprost z naszej strony internetowej i umieść go w wybranym przez Ciebie miejscu. Możesz uzupełnić dekorację o inne elementy związane ze świętem Babci i Dziadka, które są dostępne w innych kategoriach, które również znajdziesz na naszej witrynie w sieci. Warto wiedzieć, że wszystkie plakaty są całkowicie darmowe i nie musisz pobierać ich na dysk komputera, z którego korzystasz! 

Plakaty do druku (PDF) to świetna baza do każdego typu dekoracji. Jeśli z przyjaciółmi organizujecie przedstawienie dla Babć i Dziadków z okazji ich święta, nasze plakaty mogą posłużyć za plakaty informujące o tym, gdzie i kiedy odbywać się będzie przedstawienie.