EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Witraże (Halloween)

Witraże do druku na Halloween

Tworząc i dodając witraże do druku na Halloween wiemy, że jednych uszczęśliwimy, a innych rozzłościmy. 

Jednak nie możemy ukrywać, że Halloween jest uwielbiany przez mnóstwo osób. Dlatego też pomysł aby stworzyć halloweenowe szablony z witrażami do darmowego druku. Może to być dekoracja na okna w klasie, sali albo w domu.

POCHODZENIE HALLOWEEN

Halloween to święto, które obchodzone jest co roku 31 października. Ten dzień po raz pierwszy odbył się na Wyspach Brytyjskich. Zgodnie z religią druidów ich kalendarz zaczynał się od 1 listopada, który uważany był za pierwszy dzień nowego roku. 

Ten dzień powstał aby śmiać się z ludzkich leków. 

Jedną z najbardziej atrakcyjnych dekoracji domu są ozdoby witrażowe na Halloween.Przejrzyj nasze materiału do druku PDF i sprawdź czy znajdziesz tu interesujące Cię szablony, które możesz wykorzystać na gazetce szkolnej albo jako dekoracja okna.

Znajdziesz tu witraże: 

  • z duchami
  • Pajęczyny i pająki
  • Cukierki i słodycze
  • Nawiedzony dom
  • Groźną i straszną dynię
  • Nietoperza
  • Oraz urocze stworki i potworki 

Wybierz które z przedstawionych szablonów na okna podobają Ci się najbardziej, ozdabiaj i dekoruj na witrażami Halloween!

Najlepszym sposobem na udekorowanie domu dekoracją witrażową na Halloween jest powieszenie go na oknie. Naturalne światło słoneczne przechodzące przez witrażowe łapacze słońca będzie pięknie załamywać się i bawić tysiącem błyszczących blasków.

Młodsze dzieci mogą pokolorować witraże i potraktować je jako kolorowanki online na halloween. Starsze mogą wyciąć szablony i wykleić bibułą albo porwanymi paskami kolorowego papieru.