EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Dekoracje (Halloween)

Dekoracje A4 i XXL do druku na Halloween

Halloween to jedno z ciekawszych wydarzeń w ciągu całego roku. Czemu więc nie wykorzystać go do tego, aby dobrze się bawić? Szablony z dekoracjami do wydrukowania, które znajdziesz w tej kategorii, sprawią, że gazetka szkolna będzie wyjątkowo ciekawa i… straszna!  

Jak Ci się podobają dynie, które dla Ciebie przygotowaliśmy? Możesz je, a także pozostałe dekoracje, wydrukować bezpośrednio z naszej strony – nie ma możliwości ściągania pliku na dysk. Proponowane dekoracje są do druku za darmo! Nie wahaj się więc i wydrukuj wszystkie ozdoby, które Ci się podobają. Udekoruj salę w szkole lub przedszkolu. Niech to Halloween będzie straszne! Możesz wykorzystać je jako ozdoby na okna lub na drzwi. A może organizujesz zabawę na Halloween albo dyskotekę? Nasze szablony będą idealne.

Proponowane dekoracje A4 i XXL to doskonała pomoc dla rodziców oraz dla nauczycieli, dzięki której mogą wprowadzić dzieci w klimat październikowego święta duchów. Duszki, dynie, czarownice, nietoperze i inne dekoracje czekają na darmowe drukowanie! 

Wydrukuj halloweenowe dekoracje i zamień codzienną salę lekcyjną w mroczną siedzibę czarownic! „Zasadź” papierowe dynie i rozwieś pajęczyny… Magiczny efekt murowany! Halloween w przedszkolu i szkole, dla młodszych dzieci przygotowaliśmy słodkie dynie, dla starszych nieco bardziej przerażające szablony.

Pin It on Pinterest