EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Generator dyplomów na Halloween

 

Zasubskrybuj nasz kanał aby być na bieżąco:

Film pokazujący jak korzystać z generatora:

Halloween nie może obyć się bez rozmaitych konkursów. Wśród nich z pewnością znajdzie się konkurs na Najstraszniejszą Dynię – czy jesteś gotów ją stworzyć? Na pewno tak! W nagrodę za udział w konkursie oczywiście należy się specjalnie przygotowany dla Ciebie dyplom na Halloween! Pamiętaj, że przy wycinaniu dyni powinna pomagać Ci osoba dorosła.

Podczas Święta Duchów warto przygotować dostosowany do wieku dzieci edukacyjny konkurs wiedzy o Halloween. Dzięki generatorowi dyplomów, który dostępny jest w tej zakładce naszej strony internetowej, stworzysz dyplom do druku (PDF) z personaliami konkretnego ucznia! Dyplom do edycji to duże ułatwienie, dzięki któremu konkurs wiedzy będzie znacznie ciekawszy.

Halloween inaczej nazywane jest świętem…. Kogo? Czy znasz odpowiedź na to pytanie? Na pewno tak! A może wiesz, z jakim warzywem kojarzy się to święto? Tak, to dynia! Konkurs wiedzy o Halloween to coś dla Ciebie. Odpowiedz poprawnie na pytania zadawane przez nauczyciela i zdobądź swój własny dyplom na Halloween. Powodzenia! Dyplomy na Halloween do edycji dla przedszkolaków i uczniów. 

1 komentarz

  1. Super

    Odpowiedz

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pin It on Pinterest