EduZabawyLogo

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Karty pracy (Mikołajki)

Karty pracy do druku na Mikołajki

Przygotowaliśmy dla Was oraz dla dzieci mnóstwo prześlicznych kart pracy z Mikołajem. Wszystkie są darmowe i do wydruku jako plik PDF.

Maluchy będą zachwycone tymi kartami pracy z postacią Świętego Mikołaja! Nuda podczas zajęć świątecznych na pewno Ci nie grozi. Codziennie możesz wybierać inną aktywność dla swoich przedszkolaków i uczniów.

Dzieci będą bardzo podekscytowane nadchodzącymi świetami dzięki naszym kolorowym i wesołym zadaniom do druku z Mikołajem. Są idealne dla maluchów, przedszkolaków i uczniów.

Zbliżają się Mikołajki i Święta Bożego Narodzenia!

Ponieważ dzieci niecierpliwie wyczekują wielkiego dnia, nie jest jeszcze za późno aby umilić im ten świąteczny czas. A czy jest lepszy sposób na świętowanie niż z rozwiązywanie łamigłówek i kolorowanie karty pracy z Mikołajem?

Są nie tylko zabawne, ale także idealne dla dzieci, które uczą się rozpoznawać litery, pracują nad umiejętnościami motorycznymi i czytaniem lub po prostu ćwiczą naukę pisania.

Jeśli potrzebujesz aktywności na ostatnią chwilę lub nie chcesz ich samodzielnie przygotowywać wydrukuj je i używaj z przedszkolakami i uczniami.

Przejrzyj również wszystkie nasze pozostałe materiały do druku na Mikołaja.

Niezależnie o tego czy jesteś rodzicem, nauczycielem czy uczniem jesteśmy pewni, że będziesz zachwycony rozwiązując te zadania i karty pracy z Mikołajem do wydrukowania. 

Nauka liczenia, dodawania, kolorów, kształtów, wycinanki dla dzieci, wytnij i sklej do druku, ćwiczenia grafomotoryczne z Mikołajem. Ogromny zbiór materiałów świątecznych dla dzieci za darmo. 

Ćwicz z nami i Mikołajem spostrzegawczość, logiczne myślenie, skupienie. Śliczne karty pracy do druku za darmo!

Znajdziesz tu karty pracy PDF i ćwiczenia do druku z:

  • Mikołajem
  • Reniferem
  • Piernikowym ludzikiem
  • Panią Mikołajową
  • Choinką 
  • Prezentami
  • Oraz wiele innych świątecznych motywów

Zobacz także inne darmowe drukowanki na Mikołajki:

Dodatkowo polecamy: