Plakaty (Halloween)

Ładuję

Stworzone dla Ciebie plakaty na Halloween to doskonała inspiracja na gazetkę szkolną. Spójrz, ile tutaj możliwości! Plakaty z czarownicą, z zamkiem lub z dyniami występują w dwóch rozmiarach: A4 oraz XXL. Rozmiar XXL to cztery kartki A4. Duży, a wręcz ogromny. Na pewno świetnie ozdobi ścianę , okno albo drzwi w sali szkolnej lub przedszkolnej. Mniejszy plakat z kolei jest doskonałą częścią gazetki przygotowywanej przez uczniów lub przedszkolaków z okazji nadchodzącego Święta Duchów. 

Plakaty do druku (PDF) są przeznaczone dla wszystkich wielbicieli Halloween! Ich drukowanie jest bardzo proste, ponieważ nie trzeba ściągać ich na dysk komputera. Można bez problemu wydrukować je bezpośrednio z naszej strony internetowej. To proste, prawda? 

Wydrukuj wszystkie plakaty, które Ci się spodobają i udekoruj nimi salę w szkole lub przedszkolu. Zaproś do tej pracy swoich przyjaciół. Wspólnie na pewno stworzycie niesamowitą halloweenową ozdobę! Jeśli chcesz, plakaty możesz zawiesić również w swoim pokoju. Życzymy Ci wspaniałego Święta Duchów! 

Szukaj na stronie

Filter by Kategorie
Karty pracy
Ćwiczenia i quizy
Kalendarz świąt typowych i nietypowych
Dekoracje
Teoria

Spróbuj: karty pracyquizdekoracjezima

Polub nas:

Reklama:

Pin It on Pinterest