EduZabawy.com

Postaw nam kawę:

 

Postaw nam kawę

 

Newsletter

Zapisz się na newsletter aby otrzymywać pomocne materiały dydaktyczne raz na dwa tygodnie.

Polub nas:

Reklama:

Napisy (Halloween)

Napisy do druku na Halloween

Jeśli chcesz stworzyć październikową gazetkę szkolną, napis na Halloween powinien być jej kluczowym elementem. W końcu Halloween to chyba najbardziej popularne święto wśród dzieci w przedszkolu i szkole. Obchodzimy je właśnie w tym jesiennym miesiącu. Spójrz, jakie propozycje do druku przygotowaliśmy dla Ciebie. Wydrukuj je bezpośrednio z naszej strony internetowej, dzięki czemu nie ma potrzeby, żebyś ściągał je na dysk swojego komputera! 

Wszystkie napisy zostały zapisane jako plik PDF. Dzięki temu są dostępne dla każdego, dlatego z pewnością spodobają się Rodzicom i Nauczycielom. Napisy, które znajdują się w tej kategorii, to projekty, które z pewnością wspaniale wpasują się w październikowy klimat wystroju sali czy to w przedszkolu, czy w szkole!

Napisy na Halloween zawsze wspaniale pasują do innych halloweenowych ozdób. Udekoruj z przyjaciółmi salę na tę okazję proponowanymi przez nas ozdobami. Dajcie się ponieść wyobraźni i stwórzcie strrrraszną gazetkę… To z pewnością będzie udany miesiąc pełen czarów i magii!